Zadzwoń:
22 626 44 42
DWL-JOB SP. Z O.O. ul. Puławska 405 / 213, 02-801 Warszawa
Skontaktuj się z nami

Nasza misja:

Rozwiązywanie problemów kadrowych

Biznes to ludzie

Inwestujemy w najlepszą kadrę pracowniczą, by zagwarantować Ci nieustanny rozwój.

Firma DWL JOB specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników ze Wschodniej Europy głównie w celach logistycznych tj. outsourcing pracowniczyagencja pracypośrednictwo pracy.

Naszym głównym celem jest tworzenie długoterminowych relacji partnerskich z naszymi klientami zapewniając im najkorzystniejsze warunki i profesjonalne podejście do pracy. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja naszych klientów dla których staramy się zapewnić najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

Zalety naszej firmy

Gwarancja bezpieczeństwa dla pracowników oraz pracodawców, dająca pewność że współpracują z legalnie działająca firmą, posiadająca certyfikat APT.

Dbałość zarówno o pracodawców jak i pracowników. Po naszej stronie leży dopełnienie wszelkich formalności.

Profesjonalne podejście do naszej pracy. Oferujemy rzetelność, wywiązywanie się z obowiązków i utrzymywanie pozytywnych relacji z pracodawcami i pracownikami.

Personel naszej firmy jest stale szkolony i dbamy o podnoszenie kompetencji zespołu DWL JOB.

0 lat doświadczenia

DWL-JOB od kilku lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż.

0 państw

Działamy na terenie całej Unii Europejskiej!

ponad 0 dostarczonych pracowników

Dla naszych klientów pozyskaliśmy już ponad 2000 starannie wyselekcjonowanych i kompetentnych pracowników.

Jak działamy?

Firma DWL JOB pomaga w rozwiązywaniu problemów kadrowych, specjalizujemy się w pozyskiwaniu rzetelnych i chętnych do pracy kandydatów. Nasza misja to budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z firmami które nam zaufały.

Szacunek do każdego pracownika

Agencja zatrudnienia DWL-JOB już od ponad 3 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Nowoczesne narzędzia i metody pracy

W dzisiejszych czasach rynek pracy jest bardzo zmienny i dynamiczny. Dostosować się do tego muszą zarówno firmy, jak i pracownicy. My zapewniamy tym obu grupom wsparcie, oferując najbardziej korzystne rozwiązania. Jesteśmy zaufanym partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody, natychmiastową pomoc oraz specjalistyczne narzędzia.

Indywidualne podejście

Tym co wyróżnia naszą agencję jest indywidualne, spersonalizowane podejście do każdego naszego Klienta. W przeciwieństwie do wielu innych firm, które coraz bardziej automatyzują procesy rekrutacyjne, my stawiamy na połączenie nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych z elementem ludzkiej wiedzy, doświadczenia i intuicji. Nasi pracownicy dokładnie analizują każdą aplikację, tworząc ofertę dedykowaną danej firmie. W ten sposób zapewniamy najwyższy standard i efektywność naszych działań.

Oferta dla każdej branży

Agencja Zatrudnienia DWL-JOB specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych wymagań naszych Klientów. Obsługujemy firmy z różnorodnych branż: produkcyjnej, logistycznej, spożywczej, metalowej, przeładunkowej, budowlanej, obsługi klienta oraz wielu innych. Jednym ze źródeł dotarcia do licznej grupy potencjalnych pracowników jest prowadzony przez nas.

Copyright © 2019 – 2024 dwl-job.eu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
DWL-JOB SP. Z O.O.
ul. Puławska 405 / 213, 02-801 Warszawa
Polityka prywatności